Objektsnummer: 907180
Lagerort: Tingsryd

Ackermann Växelflak med 2-zons kylaggregat - 03

Beskrivning

Carrier kylaggregat med dubbelförångare, och kyl-frys-värme -funktion.
Mått:
Invändiga mått: L722cm, B247cm, H303cm
Begränsad lasthöjd p g a bakre kylutblås: 280cm

Objektsnummer: 907180
Lagerort: Tingsryd

Anmärkningar / kommentar:

Slitet skåp som ändå förefaller ha en del kvar att ge. Invändigt golv är slitet. Märken, småskador och slitage finns invändigt efter tidigare godshantering. Stödbenen har en del skador som gör att dom behöver översyn och eventuell åtgärd för att fungera normalt. Kylaggregatet har ej testats - okänd funktion. Flak ej testat på fordon - okänt ifall det finns brister som kan relateras till flaklås.

Objektsnummer: 907180
Lagerort: Tingsryd

Visning Visning ej planerad
Avlyftbar moms Ja
Säljs för Företag
Chassie.nr 3K025911
Årsmodell 2003
Längd 740
Bredd 255
Höjd 335
Vikt 2890
CE-märkt Nej
CE-Dokumentation Nej
Kan exporteras Ja, se Exportvillkor
Försäljningsvillkor:

I och med köpets fullbordan tar Köparen över ansvaret för objektet. Detta innebär bl.a. att Köparen står risken för eventuell skada på objektet och att Köparen ansvarar för sin användning av objektet.
Säljaren och KVD förväntar sig att Köparen vid sin användning av objektet iakttar alla tillämpliga lagar och regler och att Köparen inte använder objektet på ett sätt som kan innebära fara ur miljö- eller arbetsmiljösynpunkt. Det är Köparens ansvar att tillse att objektet används av personer som har erforderlig utbildning för användandet.

Objektsnummer: 907180
Lagerort: Tingsryd

Objektet säljs i befintligt skick.
Budgivning sker exkl moms
Inropsavgift tillkommer med 2000 kr exkl. moms
Högsta budgivare är bunden vid sitt bud och skall själv eller via ombud godkänna inropat objekt på plats samt erlägga handpenning / fullbetalning inom tid som har angets / överenskommits.
Köparen skall själv ombesörja hämtning, ev. nedmontering / emballering av objektet. Kvdpro kan tyvärr inte erbjuda transporttjänster eller hjälp med emballering.

OBS! Fullföljer inte högsta budgivare ovanstående, debiteras slagavgiften och omförsäljning sker.

Kvdpro:s fullständiga användarvillkor finner ni genom att klicka på Auktionsvillkor

Objektsnummer: 907180
Lagerort: Tingsryd

Detta objekt är avslutat.