Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats

Kontakta oss

Kundtjänst

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 07.00 - 16.30
Mail:
info@kvdpro.com

Leverans

Frågor om hämtning av köpt auktionsobjekt, transport, finansiering, mm.

Telefonnummer:
010 - 165 14 41
Telefontider:
Måndag - Fredag: 07.00 - 16.30
Mail:
leverans@kvdpro.com

Försäljning


Säljare - fält

Stockholm, Södermanland, Västmanland, Gävleborg, Uppsala, Jämtland, Norrbotten, Västerbotten. Västernorrland och Örebro
Henrik Kulenius henrik.kulenius@kvdpro.com 010 - 165 14 19
Västra Götaland, Värmland och Dalarna
Johannes Nordenstam johannes.nordenstam@kvdpro.com 010 - 165 14 18
Blekinge, Gotland, Halland, Skåne, Jönköping, Kalmar, Kronoberg och Östergötland
Glenn Persson glenn.persson@kvdpro.com 010 - 165 14 02

Säljare - inne

Säljkoordinatorer

Entreprenad, skogsbruk, lantbruk
Anders Kristenson anders.kristenson@kvdpro.com 010 - 165 14 07
Monica Zsambokrety monica.zsambokrety@kvdpro.com 010 - 165 14 03
Lastbilar, bussar och släp
Sami Torkki sami.torkki@kvdpro.com 010 - 165 14 21
Ralph Månsson ralph.mansson@kvdpro.com 010 - 165 14 04
Materialhantering
Annette Källsbo annette.kallsbo@kvdpro.com 010 - 165 14 08

Försäljningschef

Marknad

Produktion

Produktionssamordnare
Ulf Johnson ulf.johnson@kvdpro.com 010 - 165 14 05
Leveransadministratör
Johanna Joensuu johanna.joensuu@kvdpro.com 010 - 165 14 41
Fordonstekniker
Johan Bergman johan.bergman@kvdpro.com 010 - 165 14 14
Karl-Erik Praetorius karl-erik.praetorius@kvdpro.com 010 - 165 14 06

VD