Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats

Kontakta oss

Kundtjänst

Telefonnummer:
010 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 07.30 - 16.30
Mail:
info@kvdpro.com

Försäljning

Dalarnas län, Gävleborgs län, Uppsala län, Norra Stockholm samt del av norra Sverige
Henrik Kulenius henrik.kulenius@kvdpro.com 010-165 14 19
Södermanlands län, Stockholm mitt och syd, Värmlands län
Örebro län, Östergötlands län
Martin Velen martin.velen@kvdpro.com 010-165 14 20
Västra och södra Sverige
Johannes Nordenstam johannes.nordenstam@kvdpro.com 010-165 14 18
Håkan Rahbe hakan.rahbe@kvdpro.com 070-044 15 14
Säljare - inne
Lars Svenungsson lars.svenungsson@kvdpro.com 010-165 14 09

Säljkoordinatorer

Entreprenad, skogsbruk, lantbruk
Anders Kristenson anders.kristenson@kvdpro.com 010 - 165 14 07
Monica Zsambokrety monica.zsambokrety@kvdpro.com 010 - 165 14 03
Lastbilar, bussar och släp
Sami Torkki sami.torkki@kvdpro.com 010 - 165 14 21
Ralph Månsson ralph.mansson@kvdpro.com 010 - 165 14 04
Materialhantering
Annette Källsbo annette.kallsbo@kvdpro.com 010 - 165 14 08

Försäljningschef

Marknad

Produktion

Produktionssamordnare
Ulf Johnson ulf.johnson@kvdpro.com 010 - 165 14 05
Fordonstekniker
Johan Bergman johan.bergman@kvdpro.com 010 - 165 14 14

VD