Kontakta oss
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats

Kontakta oss

Växel

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com

Försäljning
Key account Manager
Östra/Norra Sverige
Södra/Västra Sverige
Regionsäljare
Västra Götaland
Halland- och kronobergs län
Värmland/Dalarna/Örebro län
Östergötland och Jönköping län
Stockholm län
Skåne län
Säljsupport

Kontakta oss

Växel

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com

Försäljning


Key account manager

Norra/Östra Sverige
Henrik Kulenius henrik.kulenius@kvdpro.com 010 - 165 14 19
Södra/Västra Sverige
Ivan Milosevic ivan.milosevic@kvdpro.com 010 - 165 14 18

Regionsäljare

Västra Götaland
Krister Johannesson krister.johannesson@kvdpro.com 010 - 165 14 07
Halland- och Kronobergs län
Emelie Dartoft emelie.dartoft@kvdpro.com 010 - 165 14 97
Värmland/Dalarna/Örebro län
Robin Ohlson robin.ohlson@kvdpro.com 010 - 165 14 35
Östergötland och Jönköping län
Ken Andersson ken.andersson@kvdpro.com 010 - 165 14 31
Stockholm län
Samuel Svensson samuel.svensson@kvdpro.com 010 - 165 14 32
Skåne län
Jonas Ridell jonas.ridell@kvdpro.com 010 - 165 14 30
Södermanland, Västmanland och Uppsala län
Fredrik Holmberg fredrik.holmberg@kvdpro.com 010 - 165 14 29

Säljsupport