Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats

Kontakta oss

Objekt, köp samt övriga frågor

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Mail:
support@kvdpro.com


Har du objekt att sälja?

Telefonnummer:
010 - 165 14 40
Mail:
sales@kvdpro.com

Key account Manager
Östra/Norra Sverige

Henrik Kulenius
henrik.kulenius@kvdpro.com

Östra Sverige

Kristian Karlsson
kristian.karlsson@kvdpro.com

Södra/Västra Sverige

Ivan Milosevic
ivan.milosevic@kvdpro.com

Regionsäljare
Örebro län

Anders Svensson
anders.svensson@kvdpro.com

Västra Götalands län

Filip Tengroth
filip.tengroth@kvdpro.com

Philip Alvarsson
philip.alvarsson@kvdpro.com

Joakim Johannesson
joakim.johannesson@kvdpro.com

Dalarnas län (Södra delen)
Dalarnas län (Norra delen)
Värmlands län
Hallands län

Ken Andersson
ken.andersson@kvdpro.com

Kronobergs län

Olof Davidsson
olof.davidsson@kvdpro.com

Gävleborgs län
Jämtlands län
Gävleborgs, Jämtlands och Västernorrlands län

Samuel Svensson
samuel.svensson@kvdpro.com

Östergötland och Jönköping län

Ken Andersson
ken.andersson@kvdpro.com

Skåne län

Patrik Nilsson
patrik.nilsson@kvdpro.com

Stockholms Län
Stockholms Län (Södra delen)

Göran Hoffman
goran.hoffman@kvdpro.com

Södermanland, Västmanland och Uppsala län

Fredrik Holmberg
fredrik.holmberg@kvdpro.com

Gotlands län
Kalmar län

Timmy Helgesson
timmy.helgesson@kvdpro.com

Södra Västerbotten
Norrbotten

Joakim Olofsson
joakim.olofsson@kvdpro.com

Norra Norrbotten

Jonas Zetterström
jonas.zetterstrom@kvdpro.com

Kontakta oss

Objekt, köp samt övriga frågor

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Mail:
support@kvdpro.com

Har du objekt att sälja?

Telefonnummer:
010 - 165 14 40
Mail:
sales@kvdpro.com

Key account manager

Norra/Östra Sverige
Henrik Kulenius henrik.kulenius@kvdpro.com
Östra Sverige
Kristian Karlsson kristian.karlsson@kvdpro.com
Södra/Västra Sverige
Ivan Milosevic ivan.milosevic@kvdpro.com

Regionsäljare

Örebro län
Anders Svensson anders.svensson@kvdpro.com
Västra Götalands län
Filip Tengroth filip.tengroth@kvdpro.com
Philip Alvarsson philip.alvarsson@kvdpro.com
Joakim Johannesson joakim.johannesson@kvdpro.com
Dalarnas län (Södra delen)
Andreas Borg andreas.borg@kvdpro.com
Dalarnas län (Norra delen)
Emil Ollas emil.ollas@kvdpro.com
Värmlands län
Anna Carlund anna.carlund@kvdpro.com
Hallands län
Ken Andersson ken.andersson@kvdpro.com
Kronobergs län
Olof Davidsson olof.davidsson@kvdpro.com
Gävleborgs län
Olle Ehrlin olle.ehrlin@kvdpro.com
Jämtlands län
Jonas Karlsson jonas.a.karlsson@kvdpro.com
Gävleborgs, Jämtlands och Västernorrlands län
Samuel Svensson samuel.svensson@kvdpro.com
Östergötland och Jönköping län
Ken Andersson ken.andersson@kvdpro.com
Skåne län
Patrik Nilsson patrik.nilsson@kvdpro.com
Stockholms län
Pether Wrede pether.wrede@kvdpro.com
Stockholms län (Södra delen)
Göran Hoffman goran.hoffman@kvdpro.com
Södermanland, Västmanland och Uppsala län
Fredrik Holmberg fredrik.holmberg@kvdpro.com
Gotlands län
Ola Hallvede ola.hallvede@kvdpro.com
Kalmar Län
Timmy Helgesson timmy.helgesson@kvdpro.com
Södra Västerbotten
Moa Esserud moa.esserud@kvdpro.com
Norrbotten
Joakim Olofsson joakim.olofsson@kvdpro.com
Norra Norrbotten
Jonas Zetterström jonas.zetterstrom@kvdpro.com