Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats

Kontakta oss

OBS! Vi har stängt den 21:a juni (Midsommarafton)

Kundtjänst

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com

Leverans

Frågor om hämtning av köpt auktionsobjekt, transport, finansiering, mm.

Telefonnummer:
010 - 165 14 41
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 16.00
Mail:
leverans@kvdpro.com

Försäljning


Säljare - fält

Stockholm, Södermanland, Västmanland, Gävleborg, Uppsala, Jämtland, Norrbotten, Västerbotten. Västernorrland och Örebro
Henrik Kulenius henrik.kulenius@kvdpro.com 010 - 165 14 19
Västra Götaland, Värmland och Dalarna
Ivan Milosevic ivan.milosevic@kvdpro.com 010-165 14 18
Blekinge, Gotland, Halland, Skåne, Jönköping, Kalmar, Kronoberg och Östergötland
Glenn Holst glenn.holst@kvdpro.com 010 - 165 14 02

Säljare - inne

Säljkoordinatorer

Entreprenad, skogsbruk, lantbruk
Anneli Hedlund anneli.hedlund@kvdpro.com 010 - 165 14 17
Monica Zsambokrety monica.zsambokrety@kvdpro.com 010 - 165 14 03
Lastbilar, bussar och släp
Annette Källsbo annette.kallsbo@kvdpro.com 010 - 165 14 08
Sami Torkki sami.torkki@kvdpro.com 010 - 165 14 21

Försäljningschef

Marknad

Marknadschef
Emma Holmberg emma.holmberg@kvdpro.com 010 - 165 14 01
Marknadskoordinator
Alicia Appelgren alicia.appelgren@kvdpro.com 010 - 165 14 12

Produktion

Produktionschef
Jennie Salomonsson jennie.salomonsson@kvdpro.com 010 - 165 14 16
Anläggningsansvarig - Göteborg
Ulf Johnson ulf.johnson@kvdpro.com 010 - 165 14 05
Leveransadministratörer
Johanna Joensuu johanna.joensuu@kvdpro.com 010 - 165 14 41
Jenny Wallentin jenny.wallentin@kvdpro.com 010 - 165 14 13
Fordonstekniker
Johan Bergman johan.bergman@kvdpro.com 010 - 165 14 14
Tobias Orre tobias.orre@kvdpro.com 010 - 165 14 20
Karl-Erik Praetorius karl-erik.praetorius@kvdpro.com 010 - 165 14 06

VD