Kontakta oss
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats

Kontakta oss

Växel

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com
Försäljning
Key account Manager
Östra/Norra Sverige
Södra/Västra Sverige
Regionsäljare
Västra Götaland
Halland- och kronobergs län
Jönköping län
Värmland/Dalarna/Örebro län
Östergötland
Stockholm län
Skåne län
Säljsupport

Kontakta oss

Växel

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com

Försäljning


Key account manager

Norra/Östra Sverige
Henrik Kulenius henrik.kulenius@kvdpro.com 010 - 165 14 19
Södra/Västra Sverige
Ivan Milosevic ivan.milosevic@kvdpro.com 010 - 165 14 18

Regionsäljare

Västra Götaland
Krister Johannesson krister.johannesson@kvdpro.com 010 - 165 14 07
Halland- och Kronobergs län
Emelie Dartoft emelie.dartoft@kvdpro.com 010 - 165 14 97
Jönköpings län
Colin Bolgakov colin.bolgakov@kvdpro.com 010 - 165 14 08
Värmland/Dalarna/Örebro län
Robin Ohlson robin.ohlson@kvdpro.com 010 - 165 14 35
Östergötland
Ken Andersson ken.andersson@kvdpro.com 010 - 165 14 31
Stockholm län
Samuel Svensson samuel.svensson@kvdpro.com 010 - 165 14 32
Skåne län
Jonas Ridell jonas.ridell@kvdpro.com 010 - 165 14 30

Säljsupport