Kontakta oss
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats

Kontakta oss

Kundcenter

Telefonnummer:
010 - 165 14 41
Telefontider:
Måndag - Torsdag: 08.00 - 15.00
Fredag: 08.00 - 12.00
Mail:
leverans@kvdpro.com

Växel

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com
Försäljning
Säljare - fält
Stockholm, Södermanland, Västmanland, Gävleborg, Uppsala, Jämtland, Norrbotten, Västerbotten. Västernorrland och Örebro
Västra Götaland, Värmland och Dalarna
Blekinge, Gotland, Halland, Skåne, Jönköping, Kalmar, Kronoberg och Östergötland
Kundansvariga
Öst
Väst
Syd
Säljare - inne
Säljkoordinatorer
Chef Säljkoordinatorer
Entreprenad, skogsbruk, lantbruk
Lastbilar, bussar och släp
Försäljningschef
Marknad
Digital Marknadskoordinator
Marknadskoordinator
Produktion och Kundcenter
Produktionschef
Produktionssamordnare
Anläggningsansvarig - Göteborg
Kundcenter
Fordonstekniker
VD

Kontakta oss

Kundcenter

Telefonnummer:
010 - 165 14 41
Telefontider:
Måndag - Torsdag: 08.00 - 15.00
Fredag: 08.00 - 12.00
Mail:
leverans@kvdpro.com

Växel

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com

Försäljning


Säljare - fält

Stockholm, Södermanland, Västmanland, Gävleborg, Uppsala, Jämtland, Norrbotten, Västerbotten. Västernorrland och Örebro
Henrik Kulenius henrik.kulenius@kvdpro.com 010 - 165 14 19
Västra Götaland, Värmland och Dalarna
Ivan Milosevic ivan.milosevic@kvdpro.com 010 - 165 14 18
Blekinge, Gotland, Halland, Skåne, Jönköping, Kalmar, Kronoberg och Östergötland
Glenn Holst glenn.holst@kvdpro.com 010 - 165 14 02

Kundansvariga

Säljare - inne

Säljkoordinatorer

Chef Säljkoordinatorer
Johanna Joensuu johanna.joensuu@kvdpro.com 010 - 165 14 10
Sven Johannesson sven.johannesson@kvdpro.com 010 - 165 14 27
Entreprenad, skogsbruk, lantbruk
Anneli Hedlund anneli.hedlund@kvdpro.com 010 - 165 14 17
Monica Zsambokrety monica.zsambokrety@kvdpro.com 010 - 165 14 03
Lastbilar, bussar och släp
Annette Källsbo annette.kallsbo@kvdpro.com 010 - 165 14 08
Sami Torkki sami.torkki@kvdpro.com 010 - 165 14 21

Försäljningschef

Marknad och IT

Digital Marknadskoordinator
Annie Frick annie.frick@kvdpro.com 010 - 165 14 28
Marknadskoordinator
Alicia Appelgren alicia.appelgren@kvdpro.com 010 - 165 14 12

Produktion och Kundcenter

Produktionschef
Jennie Salomonsson jennie.salomonsson@kvdpro.com 010 - 165 14 16
Produktionssamordnare
Frederik Lander frederik.lander@kvdpro.com 010 - 165 14 24
Anläggningsansvarig - Göteborg
Ulf Johnson ulf.johnson@kvdpro.com 010 - 165 14 05
Kundcenter
Emma Fältman emma.faltman@kvdpro.com 010 - 165 14 48
Jenny Wallentin jenny.wallentin@kvdpro.com 010 - 165 14 13
Mimmi Vejfors mimmi.vejfors@kvdpro.com 010 - 165 14 22
Fordonstekniker
Johan Bergman johan.bergman@kvdpro.com 010 - 165 14 14
Tobias Orre tobias.orre@kvdpro.com 010 - 165 14 20
Karl-Erik Praetorius karl-erik.praetorius@kvdpro.com 010 - 165 14 06

VD