Kontakta oss
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats
Ska du sälja eller köpa en maskin eller tungt fordon har vi kunnig personal på plats

Kontakta oss

Växel

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com

Försäljning
Key account Manager
Östra/Norra Sverige

Henrik Kulenius
henrik.kulenius@kvdpro.com

Södra/Västra Sverige

Ivan Milosevic
ivan.milosevic@kvdpro.com

Regionsäljare
Västra Götaland

Krister Johannesson
krister.johannesson@kvdpro.com

Halland- och kronobergs län

Emelie Dartoft
emelie.dartoft@kvdpro.com

Gävleborgs, Jämtlands och Västernorrlands län

Samuel Svensson
samuel.svensson@kvdpro.com

Östergötland och Jönköping län

Ken Andersson
ken.andersson@kvdpro.com

Stockholm län

Martin Eriksson
martin.eriksson@kvdpro.com

Skåne län

Frida Wiklund
frida.wiklund@kvdpro.com

Säljsupport

Kontakta oss

Växel

Telefonnummer:
010 - 165 14 00
Telefontider:
Måndag - Fredag: 08.00 - 15.00
Mail:
info@kvdpro.com

Försäljning


Key account manager

Norra/Östra Sverige
Henrik Kulenius henrik.kulenius@kvdpro.com
Södra/Västra Sverige
Ivan Milosevic ivan.milosevic@kvdpro.com

Regionsäljare

Västra Götaland
Krister Johannesson krister.johannesson@kvdpro.com
Halland- och Kronobergs län
Emelie Dartoft emelie.dartoft@kvdpro.com
Gävleborgs, Jämtlands och Västernorrlands län
Samuel Svensson samuel.svensson@kvdpro.com
Östergötland och Jönköping län
Ken Andersson ken.andersson@kvdpro.com
Stockholm län
Martin Eriksson martin.eriksson@kvdpro.com
Skåne län
Jonas Ridell jonas.ridell@kvdpro.com
Frida Wiklund frida.wiklund@kvdpro.com
Södermanland, Västmanland och Uppsala län
Fredrik Holmberg fredrik.holmberg@kvdpro.com

Säljsupport